SESJA W PREZENCIE

Nie masz pomysłu na prezent dla najbliższych? O czym pomyślisz okazuje się, że ten ktoś już to ma? Nie chcesz aby Twój prezent był nietrafiony i wylądował na dnie szafy?

Zrób najbliższym wyjątkowy prezent i wręcz voucher na sesję.

Niepowtarzalny i bardzo osobisty prezent będzie pamiątką na całe życie. Zaproszenie na sesję fotograficzną będzie idealnym prezentem z okazji Chrztu Św., Komunii Św., Roczku czy kolejnych urodzin. Z pewnością każdy nastolatek będzie zachwycony sesją, którą będzie mógł wrzucić na konta w mediach społecznościowych :) Przyszła mama będzie zachwycona prezentem, który będzie mogła wykorzystać przed lub po narodzeniu swojego Maleństwa.

Bo choć wręczysz tylko kartkę papieru, prezent w niej ukryty - będzie pamiątką na długie lata.

sesja fotograficzna voucher bon olkuszsesja fotograficzna voucher bon olkusz


Jak to wygląda w praktyce?
Po ustaleniu szczegółów sesji przygotowuję bezpłatnie voucher na sesje, który wręczycie swoim bliskim. Odbiór bądź wysyłka bonu następuje po wpłacie kwoty za sesję na konto. Za zakup bonu wystawiam paragon lub fakturę.
Następnie już z obdarowanymi osobami ustalam dogodny termin sesji oraz miejsce jej wykonania. Sesję możemy wykonać w zaciszu domu bądź w plenerze. Do 10 km od Olkusza dojadę na miejsce sesji bezpłatnie
.

Voucher ważny jest rok - więc termin sesji można ustalić na spokojnie.
Zatrzymam chwile, które mają dla bliskich Ci osób znaczenie ...

instagram