SESJA RODZINNA | SESJA WIZERUNKOWA | OLKUSZ |

"Mam świetny telefon, po co mi sesja u fotografa"

Dziś wszyscy mamy aparaty, telefony robiące genialne zdjęcia. Tysiące plików zalega nam na dyskach, albo bezpowrotnie ginie wraz ze zmianą telefonu. Jednak na ilu z tych zdjęć jesteście CAŁĄ rodziną? Kiedy ostatni raz otworzyliście folder [Zdjęcia] i zachwycaliście się fotografiami przed komputerem?

"Sesja na ślubie - to rozumiem, ale tak bez okazji?"

Czas pędzi i go nie zatrzymamy. Nawet się nie zorientujemy, a nasze dzieci opuszczą dom i zaczną życie na swoim. Zatrzymaj te zwyczajne-niezwyczajne chwile. One wkrótce przeminą, a z biegiem lat pamięć o nich zblednie. Jak dobrze, że możemy uchwycić te prawdziwe, rodzinne momenty i mieć je na wyciągnięcie ręki - właśnie po to są sesje.

"Kto dzisiaj jeszcze trzyma zdjęcia wydrukowane lub w albumach?"

Aby zachować wspomnienia w pięknej formie, zdjęcia przekazuję zawsze w namacalnej oprawie. W zależności od pakietu otrzymacie zdjęcia z białą klasyczną ramką na papierze przypominającym plaster miodu, który zachowuje delikatne kontrasty i gładkie przejścia tonalne lub cudowny Album obity w płótno o wymiarach 20cm x 20 xm zaprojektowany specjalnie dla Was. Fotografie w namacalnej formie zyskują dodatkowy urok i są pamiątką na lata, do której wspaniale będzie sięgnąć, siedząc z wnukami na kanapie. Przekazuję Wam również Galerię dla Bliskich w postaci slajdów ze zdjęciami z muzyką, którą wysyłam w formie linku internetowego. Dodatkowo możecie zamówić odbitki dla Waszych bliskich lub dla siebie by udekorować dom.

"Poproszę o konkrety!"

Najczęściej wykonuję rodzinne plenery, sesje domowe i noworodkowe, jednak w mojej ofercie znajduje się również fotografia produktowa, wizerunkowa i modowa.

Wykonuję sesje w Olkuszu i okolicach. Często też bywam w moim rodzinnym mieście Gorlice -  tam też możemy się umówić na fotograficzny spacer.

Cena za sesję zaczyna się od 450 zł. Może raz na rok warto zainwestować pieniądze choćby z programu 500+ na sesję rodzinną. Uwierzcie mi, że będzie to inwestycja, która zwróci się stukrotnie.  

Zarezerwuj sesję rodzinną, dziadków z wnukami, swoją z rodzicami, rodzeństwem czy z przyjaciółmi. Z tymi wszystkimi, bez których nie wyobrażasz sobie życia. Dzieci zaraz wyfruną z gniazda, przyjaciółka wyjedzie na studia, a z mamą być może nie zdążysz zrobić sobie zdjęcia, o jakim marzyłaś całe życie. Zatrzymaj te chwile z osobami, które znaczą dla Ciebie najwięcej.

Bez względu na to, czy wybierzesz usługi moje czy innego fotografa, zachęcam Cię do zakupu sesji zdjęciowej. Uważam, że taki wydatek to naprawdę dobra decyzja, a efekty sesji będą cieszyły oko i wzruszały do końca życia. Wiem z własnego doświadczenia ile pieniędzy przecieka nie raz przez palce, to na fryzjera, to na kolejny ciuch. Zdjęcia ze wspomnieniami z każdym rokiem będą stawały się coraz cenniejszą pamiątką i utwierdzisz się w przekonaniu, że było warto."Nie mam zdjęć na Instagram"

Prowadzisz biznes stacjonarny, ale potrzebujesz też pokazać się w sieci? Nie wiesz co wrzucać na Instagram, Facebook czy brakuję Ci zdjęć na stronę internetową? Potrzebujesz zdjęć produktowych na białym tle lub takich naturalnych, lifestylowych idealnych na Insta? Nie pokazujesz swojego wizerunku w sieci przez co Twoi klienci nie wiedzą od kogo kupują usługę bądź produkt?

Pamiętaj, że klientem zostanie dopiero ten, kto zna Ciebie, wie od kogo kupuje i .... go lubi. Zainwestuj w sesje zdjęciową Twojej marki, osoby lub produktu. Możesz mi wierzyć lub nie, odkąd sama zaczęłam pokazywać się w sieci, moje zarobki wzrosły dwukrotnie. Przecież ludzie kupują sesję u Gabryśki, a nie u motyla z logo. 

Odezwij się - na 100% się dogadamy. 
"Czy wykonuje Pani zdjęcia na uroczystościach"Dowiedz się więcej...
O SESJI NOWORODKOWEJ W WASZYM
 DOMU

fotografia noworodkowa


Dowiedz się więcej...
 O NATURALNEJ SESJI RODZINNEJ W WASZYM DOMU
 

fotografia lifestyle

instagram