SESJA RODZINNA | SESJA WIZERUNKOWA | OLKUSZ |Najczęściej wykonuję rodzinne plenery, sesje domowe i noworodkowe, jednak w mojej ofercie znajduje się również fotografia produktowa, wizerunkowa i modowa.
Wykonuję sesje w Olkuszu i okolicach. Często też bywam w moim rodzinnym mieście, wiec Gorlice to też miasto w którym możemy umówić się na fotograficzny spacer.

"Mam świetny telefon, po co mi sesja u fotografa"


Dziś wszyscy mamy aparaty, telefony robiące genialne zdjęcia. Tysiące plików zalega nam na dyskach, albo bezpowrotnie ginie wraz ze zmianą telefonu. Jednak na ilu z tych zdjęć jesteście CAŁĄ rodziną? Kiedy ostatni raz otworzyliście folder [Zdjęcia]?

Czas pędzi i go nie zatrzymamy. Dzieci zaraz wyfruną z gniazda, przyjaciółka wyjedzie na studia, a z mamą być może nie zdążysz zrobić sobie zdjęcia, o jakim marzyłaś całe życie. Zarezerwuj sesję rodzinną, dziadków z wnukami, swoją z rodzicami, rodzeństwem czy z przyjaciółmi. Z tymi wszystkimi, bez których nie wyobrażasz sobie życia. 

Ja sama chodzę z własną rodziną na sesję do innego fotografa raz do roku. Chcę mieć pamiątkę na całe życie!"Nie mam zdjęć na Instagram"


Prowadzisz biznes stacjonarny, ale potrzebujesz też pokazać się w sieci? Nie wiesz co wrzucać na Instagram, Facebook czy brakuję Ci zdjęć na stronę internetową? Nie pokazujesz swojego wizerunku w sieci przez co Twoi klienci nie wiedzą od kogo kupują usługę bądź produkt?

Pamiętaj, że Twoim klientem zostanie dopiero ten, kto Ciebie pozna i polubi. Zainwestuj w sesje zdjęciową Twojej marki, sesję wizerunkową lub sesję produktu. Odkąd sama zaczęłam pokazywać się w sieci, moje zarobki naprawdę wzrosły. Ludzie kupują sesję u Gabryśki, a nie u motyla z logo.

Odezwij się - na 100% się dogadamy."Potrzebuję zdjęć na stronę internetową"


Potrzebujesz zdjęć produktowych na białym tle lub takich naturalnych, lifestylowych idealnych na stronę internetową Twojego biznesu? No to idealnie! Napisz mi co potrzebujesz, a jestem pewna, że będę w stanie Ci pomóc.


"Czy wykonuje Pani zdjęcia na uroczystościach"

instagram