JAK UBRAĆ RODZINĘ NA SESJĘ
Jak się ubrać na sesję rodzinną?
Najważniejsze - wygodnie! Nie ma gorszego stroju niż ten, w którym nie możecie wytrzymać. Sprawdźcie przy dziecięcych ubrankach metki, czy któraś nie uwiera, czy rajtuzki nie kończą się w okolicy kolan :)

Drugą ważną sprawą jest spójność stylu. Jeśli Ty będziesz w sukni do ziemi nie pozwól partnerowi wyjść w japonkach i dresie. Styl elegancki, wakacyjny czy swobodny - nie ma znaczenia ale ważne abyście wszyscy byli ubrani w tym samym stylu - na tym polega ta spójność. 

A jakie kolory? Jakie lubicie! To ma być Wasza sesja. Jest jednak kilka wskazówek, które mogą Wam pomóc przy wybieraniu stylizacji. Postawcie na jedno z poniższych:

1. Minimalizm, naturę i ponadczasowość
Tu zdecydowanie królują kolory jak beż, szary czy biel. Takie kolory zawsze dobrze wyglądają na fotografii. 
2. Lekkość, delikatność i świeżość
Pastelowe kolory łączą się w cudowną paletę barw. Tutaj atutem będą drobniutkie kwiatuszki na sukienkach. To właśnie tutaj odnajdą się jaśniutkie róże, błękity i biele. 
3. Kontrast
Biel i czerń zawsze w modzie. Ale również do kontrastowych stylizacji należą jeans z bielą czy grafity z jasnymi kolorami. Takie połączenie cudownie wygląda na plaży lub łąkach, gdzie mniej jest w około intensywnej zieleni. 4. Kolor
W Waszych sercach to kolor gra pierwsze skrzypce? Cudownie. Postawcie Waśnie na kolor. Wybierzcie 2-3 kolory, które współgrają ze sobą i wypełnijcie stylizację neutralnymi kolorami. Przykład? Bordo, butelkowa zieleń i musztardowy - pasują do siebie idealnie i cudownie będą wyglądać na zdjęciach. 
Kapelusz, frędzle, plecione swetry, koronki, zwiewne sukienki czy szale dodadzą Wam dodatkowego uroku. Postawcie na ponadczasowe faktury, materiały i wzory a zrezygnujcie z koszulki ze Świnką Peppą czy pieskami z Psiego Patrolu. Duże nadruki odciągają uwagę od Waszych twarzy. 
Myślisz o podobnej sesji fotograficznej w Olkuszu lub okolicach?
Chcesz zatrzymać chwile, które mają dla Ciebie znaczenie?
Zrób pierwszy krok i napisz do mnie.

instagram