Wracam! Działam! Jest pięknie! Będzie pięknie! Cudowna sesja rodzinna

Po tygodniach spędzonych w czterech ścianach jeszcze bardziej doceniam przyrodę i cieszę się z każdej chwili spędzonej na świeżym powietrzu. Dzięki kwarantannie tegoroczna wiosna pachnie ładniej, niż wszystkie poprzednie! 
Dla Olgi, Zachariasza i Klary ten czas jest jeszcze bardziej wyjątkowy – lada chwila w ich domu pojawi się pewien Ktoś – wyczekiwany i już teraz bardzo kochany.

Sesje ciążowe są zawsze pełne radosnego oczekiwania, nadziei, ekscytacji. Czy młodsza siostra będzie podobna do Klary? Jakiego koloru będą jej oczy? Czy będzie spokojnie przesypiać noce, czy raczej dawać nocne koncerty? Tego nie wiemy. Wiemy natomiast, że ta kruszynka ma niebywałe szczęście, że urodzi się w tak kochającej, pięknej rodzinie.

Jeśli też chcielibyście uwiecznić niepowtarzalne chwile na zdjęciach, bardzo chętnie Wam w tym pomogę – mogę dojechać do wybranego przez Was miejsca (do 20 km dojazd gratis). 
Sesja ciążowa w plenerze to wartościowa pamiątka na całe życie, szczególnie dla dziecka, które na zdjęciach jest jeszcze noszone w brzuchu Mamy. Takie fotografie to dla niego namacalny dowód, że było bardzo, bardzo kochane jeszcze zanim się narodziło.

fotografia rodzinna noworodkowa

 Myślisz o podobnej sesji fotograficznej w Olkuszu lub okolicach?
 Chcesz zatrzymać chwile, które mają dla Ciebie znaczenie?
 Zrób pierwszy krok i napisz do mnie

instagram