RODZINNE SESJE W WASZYM DOMU


Sesja lifestyle to Wasza historia zapisana na zdjęciach. Odbywa się w Waszym domu, gdzie czujecie się najwygodniej i najbezpieczniej, co ma szczególne znaczenie dla dzieci. To sesja, w której najważniejsze są emocje, uczucia, wspólna zabawa, rodzinne wygłupy. Główną rolę gra tutaj doskonała w swej niedoskonałości codzienność, którą często uznajemy za pewnik, a do której po latach najbardziej tęsknimy. 

Zdjęcia powstają przy świetle zastanym, są jak najbardziej naturalne, bez wymuszonych uśmiechów, przesadnie upozowanych ujęć lub oczu wpatrzonych w obiektyw.

Nie przejmujcie się, jeśli wasze wnętrze nie jest w pełni wyremontowane lub nie jest takie, jak w katalogu Ikea - ono jest Wasze, przepełnione wyjątkową, niepowtarzalną atmosferą. Dzięki temu zdjęcia są bardziej autentyczne, a ja na pewno znajdę w każdym mieszkaniu kawałek podłogi czy kanapy, który będzie dobrym tłem do przedstawienia tego, co najważniejsze – ludzi i łączących ich relacji.

Sesja Lifestyle może być sesją rodziną, noworodkową, narzeczeńską czy indywidualną. To właśnie Wasz styl życia, który ja zatrzymam na fotografiach. 

Aby zachować wspomnienia z sesji w pięknej formie, oprócz zdjęć w postaci elektronicznej, przekazuję fotografie w formie drukowanej. Wydruki na jedwabnym papierze z klasyczna białą ramką zapakowane w eleganckie pudełko lub album z efektami sesji - będą cudowną pamiątką na długie lata. Zdjęcia w namacalnej oprawie zyskują niesamowity urok! Dodatkowo oddaję galerię dla bliskich, w postaci slajdów ze zdjęciami z muzyką.

fotografia lifestyle

KLIKNIJ W POWYŻSZE ZDJĘCIA, ABY ZOBACZYĆ INNE DOMOWE SESJE RODZINNE


 Myślisz o podobnej sesji fotograficznej w Olkuszu lub okolicach?
 Chcesz zatrzymać chwile, które mają dla Ciebie znaczenie?
 Zrób pierwszy krok i napisz do mnie.


instagram