RODZINNE NATURALNE PLENERY
Kiedy życie mnie przerasta, dom stoi na głowie, a liczba zadań na checkliście jest nieskończona - wychodzę. Wychodzę do lasu, który jest bardzo blisko mojego mieszkania. Tam, piękno natury pomaga mi się wyregulować, obmyślić plan działania lub po prostu być. Być w kontakcie ze sobą lub z moimi dziećmi. Wtedy nic nie potrzebujemy, żadnych zabawek, żadnych urządzeń. Potrzebujemy tylko siebie.

I właśnie tam chce Was zaprosić. Może nie konkretnie do "mojego" lasu, ale do przyrody. Ona naprawdę daje moc i jest najcudowniejszym tłem do zdjęć. Zmiennym, różnorodnym, ale zawsze niesamowicie ujmującym. Na rodzinnej sesji zdjęciowej spotykamy się w umówionym miejscu na łonie natury. Sesja nie jest sztywna czy wymagająca umiejętności pozowania. Na sesji najważniejsi jesteście Wy, Wasze emocje i uczucia. Ja pomagam Wam je wyrazić i uchwycę je na fotografiach.

Aby zachować wspomnienia z sesji w pięknej formie, oprócz zdjęć w postaci elektronicznej, przekazuję fotografie w formie drukowanej. Wydruki na jedwabnym papierze z klasyczna białą ramką zapakowane w eleganckie pudełko lub album z efektami sesji - będą cudowną pamiątką na długie lata. Zdjęcia w namacalnej oprawie zyskują niesamowity urok! Dodatkowo oddaję galerię dla bliskich, w postaci slajdów ze zdjęciami z muzyką
.

fotografia plener


KLIKNIJ W POWYŻSZE ZDJĘCIA, ABY ZOBACZYĆ INNE PLENEROWE SESJE RODZINNE

 
Myślisz o podobnej sesji fotograficznej w Olkuszu lub okolicach?
 Chcesz zatrzymać chwile, które mają dla Ciebie znaczenie?
 Zrób pierwszy krok i napisz do mnie


instagram